Вишивка у важкодоступних місцях і на готових виробах з RICOMA

вишивка на взутті

Спеціальні можливості вишивальних машин RiCOMA

Нижче у матеріалі мова піде про спеціальні можливості промислових вишивальних машин RiCOMA та аксесуари для них, що стосуються вишивки на готових виробах, та у важкодоступних місцях. Під такою вишивкою будемо мати на увазі вишивку на кишенях рукавах і штанках, комірцях, бейсболках, рукавичках, шкарпетках, чохлах,сумках, наплічниках, готовому взутті, пасках,стрічках, ременях, гаманцях, портмоне і таке інше.

Компанія RiCOMA випускає промислові вишивальні машини які умовно можна поділити на два типи, “рукавні” тобто машини в яких за необхідності знімається стіл і звільняється рукавна платформа (серії машин ricoma EM, ricoma CH, Ricoma MT) , та машини з “пласкою платформою” в яких стіл не знімається (серія машин ricoma FH). На машинах з пласкою платформою вишивка можлива лише на пласких деталях крою,або просто на тканині.

Рукавні машини натомість мають найширші можливості щодо вишивки у важкодоступних місцях і на готових виробах. Серед рукавних промислових вишивальних машин RiCOMA є моделі спеціально пристосовані для такої вишивки. Моделі серії RiCOMA МТ мають найвужчу у галузі рукавну платформу 46*46 мм і верхнє розміщення рухомого блоку (пантографа) п’ялець. Такі особливості машин саме цієї модельної лінійки RiCOMA роблять їх найкращим вибором для виробників, що мають необхідність виконувати вишивку у важкодоступних місцях і на готових виробах. Суттєво розширити можливості вишивальних машин, у напрямку про який йдеться у цьому дописі, допомагають такі аксесуари як:

  • комплект пристосувань для вишивки на кепках RICOMA CAP ATTACHMENTS,
  • пристосування для вишивки у важкодоступних місцях RICOMA ROBOT FRAME,
  • комплект рамок для вишивки в важкодоступних місцях RiCOMA 8 in 1 HOOP SET,
  • пристосування для вишивки на стрічках і ременях RICOMA BELT HOOP.

RICOMA CAP ATTACHMENTS

Цей комплект входить у базову комплектацію рукавних промислових вишивальних машин RICOMA і складається з кепочних п’ялець, драйвера кепок і настільного механізму для підготовки кепок. За допомогою цього комплекту виконується вишивка на готових бейсболках різного крою і різного розміру.

RICOMA ROBOT FRAME

Це спеціально розроблений комплект для вишивки на готовому взутті, гаманцях, портмоне тощо. Взагалі можливості використання даного комплекту дуже і дуже широкі і ось чому. Головна деталь комплекту це затискач деталей для вишивки, що працює на стисненому повітрі. За допомогою цього затискача можна зафіксувати для вишивки практично будь яку деталь. Розмір деталі, її форма і матеріал практично не мають значення. Затискач просто кріпиться до пантографа машини замість п’ялець чи бордюрної рами. Керування затискачем відбувається за допомогою педалей, що підключаються до розподільника повітря. Для роботи комплекту знадобиться стиснене повітря, компресор у комплект не входить.

RiCOMA 8 in 1 HOOP SET

Це набір з восьми рамок і тримача для них. У наборі рамки прямокутні, розмірами від 61*121 мм (вишивка на шкарпетках,рукавичках кишенях) до 120*290мм (вишивка на штанках,рукавах), та заокруглена (вишивка на головних уборах, задніх частинах бейсболок). Тримач рамок кріпиться до пантографа просто замість п’ялець, а рамки кріпляться до нього.

RICOMA BELT HOOP

Це спеціальний тримач в якому не тільки зручно закріпляти паски чи стрічки різних розмірів, а також швидко пересувати матеріал далі і далі, для виконання наступних вишивок, що наприклад повторюються.

При купівлі будь-промислової вишивальної машини в офіційному представництві RiCOMA клієнт отримує безкоштовну доставку обладнання по Україні, безкоштовну установку і запуск обладнання, безкоштовне навчання персоналу роботі на машині і її технічному обслуговуванню. Також це стосується і додаткового обладнання про яке йшлося вище, а також лазера, комплектів для вишивки блискітками і пришивання шнура і т.д.


Василь Алєксєєв

Автор статтіВасиль Алєксєєв, провідний менеджер офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід продажів та обслуговування вишивальних машин. Автор статей у фахових журналах та періодичних виданнях.


Схожі статті: