Послуги

Переваги співпраці з компанією Ricoma

Доставка

У нас є професійна, мобільна та швидко реагуюча команда, яка працює по всій країні. Наші фахівці – інженери з великим досвідом та знаннями швейних технологій, а великий склад машин гарантує швидку доставку та введення в експлуатацію. Безкоштовна доставка і монтаж промислових вишивальних машин – це одна з основних переваг, яку Ви отримаєте, придбавши обладнання в офіційного представника ТМ RICOMA в Україні.

Гарантія

Гарантійне обслуговування обладнання, яке було придбане в офіційного представника ТМ Рікома Україна або наших партнерів-дилерів є безкоштовним. Термін гарантії становить від 1 до 5 років – залежно від різновиду устаткування.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування від кваліфікованих спеціалістів Рікома Україна – це швидка допомога в надзвичайних ситуаціях. Технічний та технологічний консалтинг як до, так і після придбання машин – це успішні інвестиції. Ми обслуговуємо компанії на всіх етапах, пропонуючи перевірені машини та методи роботи.

Чим ми вирізняємось? Наша компанія надає професійне обслуговування машин для вишивання, як одноголових, так і багатоголових. Наш інженерно-технічний персонал систематично (кілька разів на рік) проходить сервісне навчання. Наші технічні спеціалісти – це досвідчені професіонали з багаторічним досвідом. Це дає вам гарантію професійного обслуговування.

Навчання

Щоб Ваша покупка приносила Вам лише прибуток і задоволення, менеджери  навчального центру Ricoma Україна проводять кваліфіковане навчання роботи з промисловими вишивальними машинами. Якісно проведений інструктаж продовжує роботу обладнання на кілька років, бо виключає можливість неправильного застосування машин.

Найчастіші запитання про наші послуги:

1. Як відбувається доставка?

При купівлі промислової вишивальної машини Ricoma Ви отримуєте безкоштовну доставку. Наші фахівці привезуть машину, змонтують її, запустять в роботу та проведуть навчання персоналу по користуванню машиною. Всі ці послуги є безкоштовними.

2. Чи навчаєте Ви вишивати?

Наші спеціалісти проводять навчання користуванню вишивальною машиною. Звичайно ми ділимося досвідом стосовно технології вишивки, підбору ниток і інших витратних матеріалів, консультуємо стосовно специфіки вишивального виробництва. Ми не можемо працювати замість клієнта. Але допоможемо всім чим можемо для створення вишивального бізнесу.

3. В яких містах можна отримати сервісне обслуговування?

Ми працюємо по всій Україні. Якщо Ви є клієнтом Ricoma Україна, то наші фахівці проведуть ремонт та сервіс обладнання у вас на виробництві незалежно від місця знаходження.

Ми працюємо в галузі 20 років! Вибирайте співпрацю з найкращими, вибирайте Ricoma Україна.