Навчання

Кваліфікована робота операторів промислових вишивальних машин – це запорука довговічності роботи обладнання та його продуктивності, а отже і гарантія фінансового успіху.  З огляду на це, компанія Рікома Україна пропонує навчання на місці бізнесу клієнта та з врахуванням його потреб і особливостей.

Переваги навчання з компанією Ricoma:

 1.   проводять сертифіковані спеціалісти, що мають практичний досвід роботи з вишивальними машинами;
 2.   проводиться безкоштовно з виїздом до клієнта при купівлі обладнання;
 3.   передбачає допоміжні консультації в процесі роботи;
 4.   включає інструктаж з технічного обслуговування;
 5.   враховує специфіку виробництва клієнта.

Наші сертифіковані інструктори проводять спеціальне навчання, яке охоплює всі аспекти роботи на вишивальній машині, починаючи від заправки ниток, зап’ялювання тканини, процесу вишивки, і закінчуючи операціями з регулярного обслуговування машини.

Що отримаєте в результаті?

Придбавши вишивальну машину RICOMA, Ви отримуєте:

 • безкоштовне навчання персоналу. Повний курс навчання по роботі на машині та її обслуговування займає від 1 до 4 днів, і проводиться фахівцями RICOMA Україна безкоштовно.
 • консультації щодо роботи з програмним забезпеченням швейного обладнання
 • поради з технології комп’ютерної вишивки: підготовка виробничого процесу, вибір відповідних ниток, голок, п’ялець, флізелінів, правильне налаштування параметрів машини, обговорення важливих факторів, що впливають на кінцевий ефект вишивки, найкращі практики з ефективної комп’ютеризованої вишивки
 • основні знання по технічному та сервісному обслуговуванні стандартних виробничих процесів

Завдяки проведеному навчанню, Ваші співробітники отримають знання та досвід, виконуючи роботу під керівництвом досвідчених механіків. Навчання проводитиметься з урахуванням специфіки Вашого виробництва. Користуючись вишивальною машиною RICOMA, Ви завжди можете отримати додаткові консультації телефоном безкоштовно.

За Вашим бажанням, співробітник RICOMA Україна може провести додаткове навчання на платній основі по роботі з програмним забезпеченням для створення вишивальних файлів та принципам проектування схем вишивки:

 • види стібків
 • параметри стібка (щільність, компенсація, підкладка)
 • огляд всіх необхідних інструментів проектування
 • огляд найважливіших функцій програмного забезпечення
 • презентація та обговорення найважливіших правил дизайну візерунків
 • оптимізація вишивки зразків з дизайнерського рівня
 • найкращі практики в процесі проектування

Найчастіші запитання про наші послуги:

 1. Скільки коштує навчання роботі з промисловими машинами?

Наша команда розуміє масштаб інвестицій, пов’язаних із купівлею вишивальної машини промислового призначення, тому навчання ми проводимо БЕЗКОШТОВНО. Також безкоштовними є початкові консультації, які допомагають зробити покупцю правильний вибір та зекономити час і гроші.  Ми постійно додаємо навчальні відео на нашому Ютуб каналі 

 1. Скільки часу триває навчання?

Зазвичай навчання роботи на машині займає один робочий день. Цього достатньо, щоб навчити користувача основним функціям і можливостям машини. В подальшому консультації відбуваються в телефонному режимі. Також завжди можна домовитись про додатковий візит фахівця.