Сервісне обслуговування

Представництва і сервісні центри компанії RICOMA формують розгалужену мережу по всьому світу. Представництво RICOMA в Україні створене на базі підприємства з 15-ти річним досвідом роботи у сфері обслуговування і продажів вишивального устаткування та обладнання для легкої промисловості. Сервісний центр RICOMA Україна забезпечений запасними частинами та витратними матеріалами, і обслуговує вишивальне обладнання в стислі терміни. Ми проводимо всі види гарантійного та післягарантійного обслуговування вишивальних машин RICOMA, будь-якої складності. Механіки центру сервісного обслуговування пройшли спеціальне навчання і мають унікальний досвід роботи з вишивальною технікою найвищого рівня якості.

Ви можете замовити сервіс вашої вишивальної машини за посиланням.

Переваги сервісу від Ricoma

Ми володіємо знаннями і досвідом, щоб ваша вишивальна машина працювала з максимальною ефективністю, починаючи з налаштування і закінчуючи регулярним технічним обслуговуванням. Наш сервісний центр працює в усіх міста України, ви можете бути впевнені в своєчасному  обслуговування вашої машини. Наша команда пройшла заводське навчання з ремонту та обслуговування вишивальних машин Ricoma. Всі запчастини та витратні матеріали є оригінальними та постачаються компанією Ricoma, що гарантує відмінну якість. 

До пакету сервісних послуг входить:

  • Консультація фахівця 
  • Замовлення запчастин
  • Виїзд на працівника до клієнта
  • Забезпечення технічною документацією
  • Інформаційна підтримка стосовно технології і специфіки вишивки

Найчастіші запитання про сервіс:

 Чи ремонтуєте вишивальні машини інших брендів?

Ми ремонтуємо техніку інших брендів в окремих випадках. Наприклад, буває так, що наші клієнти окрім машин Ricoma мають ще машини інших брендів, і звичайно ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам та ремонтуємо техніку, яка цього потребує. Окрім цього наші фахівці завжди готові допомогти налагодити техніку. В інших випадках наші фахівці не обслуговують обладнання інших брендів, тому що у нас немає необхідних запчастин. Крім того у випадку обладнання сумнівної якості ми не можемо гарантувати справну роботу після ремонту.

Сервісне обслуговування розповсюджується тільки на промислові машини? 

Звичайно, ні. Вся техніка придбана у нас чи наших офіційних дилерів, підлягає сервісному обслуговуванню. Наші спеціалісти завжди готові проконсультувати та відремонтувати вашу техніку.