Доставка

  Як офіційний представник торгової марки RICOMA в Україні наша компанія бере на себе відповідальність за доставку і монтаж придбаного Вами вишивального обладнання. Вибираючи вишивальне обладнання Ricoma, комплектуючі та витратні матеріали, Ви можете бути впевнені у своєчасній доставці та у повній гарантії придбаного товару.

Доставка промислового вишивального обладнання.

Співробітники RICOMA України безкоштовно доставлять придбану Вами вишивальну машину в будь-яке місто нашої країни, проведуть її монтаж, запуск і безкоштовно проведуть навчання Вашого персоналу.

Наші кур’єри докладуть максимум зусиль, щоб акуратно і вчасно доставити замовлення. Після чого Ви зможете перевірити цілісність і працездатність товару, а також отримати повний пакет документів.

Самовивіз з магазину.

Для Вас працюють наші фірмові магазини в Києві, Львові, Хмельницькому та Харкові, де представлені різні моделі побутових швейних машин, комплектуючі та витратні матеріали до них, які перед покупкою можна оглянути або протестувати. Ви зможете забрати замовлення самовивозом при наявності замовленого товару. Час роботи і точні адреси наших магазинів можна дізнатися на сторінці «Контакти».

 Самовивіз з відділення «Нової пошти».

В процесі оформлення замовлення Ви можете вибрати доставку на будь-яке відділення «Нової Пошти» по всій території України.

Адресна доставка кур’єром «Нової пошти».

 Доставку товару може здійснюватися кур’єрами «Нової пошти» за вказаною Вами адресою. Вартість розраховується в індивідуальному порядку, залежно від віддаленості Вашого населеного пункту. Важливо! У разі оплати за товар при отриманні, комісія (2% від вартості товару + 35 грн) за повернення платежу оплачує клієнт!

Часті  запитання про Доставку:

Доставка витратних матеріалів і комплектуючих? 

Для доставки витратних матеріалів і комплектуючих Ви можете вибрати один з трьох видів доставки «Самовивіз з магазину», «Самовивіз з відділення« Нової пошти »і адресну доставку кур’єром« Нової пошти »;

Які терміни доставки замовлених товарів?

 Терміни доставки залежать від обраного Вами способу доставки. Як правило, вони складають від одного до трьох робочих днів. Для більш точних термінів доставки звертайтеся до наших менеджерів;

З якими перевізниками співпрацюєте? 

Ми працюємо тільки з перевіреними перевізником – «Новою поштою»;

Вартість доставки? 

Приблизну вартість доставки Ви можете дізнатися в процесі оформлення замовлення у наших менеджерів. Як правило, вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника, а також залежить від обраної Вами форми оплати. Безкоштовно ми доставляємо тільки промислове вишивальне обладнання.

   Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо способів доставки замовлень, Ви завжди можете звернутися за консультацією по телефону.