Вишивка хрестиком на вишивальних машинах RiCOMA

вышивка крестиком на вышивальной машине

В Україні вишивка хрестиком є дуже популярною. Вироби прикрашені такою вишивкою цінуються покупцями і чудово виглядають як у повсякденному житті так і при святі. Виконання вишивки хрестиком на вишивальних машинах істотно розширює коло покупців для виробників одягу.

Будь-яка промислова вишивальна машина RiCOMA чудово впорається з виконанням вишивки в цій техніці. Бордюрна рама, яка входить в комплектацію кожної вишивальної машини RiCOMA, відмінно фіксує тканину. Надійна фіксація тканини в рамі виключає її стягування, як результат, ви отримуєте якість вишивки,якої майже неможливо домогтися виконуючи вишивку хрестиком на побутових вишивальних машинах. Після нашого навчання Ви зрозумієте як легко і швидко створюються для вишивання файли таких дизайнів. На фотографіях нижче лише кілька прикладів виконання таких робіт.


Василь Алєксєєв

Автор статтіВасиль Алєксєєв, провідний менеджер офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід продажів та обслуговування вишивальних машин. Автор статей у фахових журналах та періодичних виданнях.


Схожі статті:
1 коментар до запису “Вишивка хрестиком на вишивальних машинах RiCOMA”
  1. Сповіщення: Українське — в тренді 2023: мова, вишиванки та не тільки - Винниківський Вісник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *