Сервіс вишивальних машин. Чому це так важливо

сервісне обслуговування вишивального обладнання

Промислові вишивальні машини, як і будь-яке складне обладнання, вимагає високого рівня сервісу. Причому мається на увазі не тільки ремонт і обслуговування вишивальної машини після купівлі. Під сервісом слід розуміти повний комплекс послуг, таких як правильний монтаж вишивального обладнання, введення в експлуатацію, навчання роботи на вишивальній машині, поточне обслуговування, ну і звичайно післяпродажний ремонт і підтримка. Кожен з цих пунктів дуже важливий, і впливає на якість вишивки, продуктивність, довговічність обладнання і зручність у користуванні. Необхідно розуміти, що якісний сервіс вишивальних машин в Україні можна отримати тільки у офіційних представників відомих світових виробників вишивального обладнання. Отже, розглянемо всі складові сервісного обслуговування вишивальної машини.

Правильний монтаж

Навіть на етапі доставки вишивального обладнання до місця його роботи, його розвантаження і заносу у приміщення важливо дотримуватися певних правил і інструкцій. Наприклад, є визначені точки кріплення транспортного і такелажного спорядження на вишивальній машині. Це особливо стосується габаритного обладнання. Промислові багатоголові вишивальні машини мають довгу базу. Наприклад, одна з найпопулярніших моделей дванадцятиголова Ricoma FHS-1212 має довжину 6,20 м. Дуже важливо не допустити деформації рами машини при транспортуванні і завантаженні у приміщення. В іншому випадку може змінитися геометрія машини і відповідно точність її роботи. Після встановлення машини в робоче положення необхідно виставити її по рівню і у випадку якщо вишивальна машина багатоголова і довга, відрегулювати певним чином всі опори машини. Деякі сучасні моделі промислових вишивальних машин, наприклад Ricoma серій RCM та CHT2, обладнані вбудованими рівнями для більшої зручності встановлення.

Введення в експлуатацію. Початкові налаштування вишивальної машини

Дуже важливо перед першим запуском промислової вишивальної машини переконатися, що всі механізми і вузли знаходяться у правильному положенні. При транспортуванні промислового вишивального обладнання деякі деталі можуть зміститися, тому важливо перевірити їх, тому що при запуску механізми можуть пошкодитися, якщо знаходяться у неправильному положенні. Правильно  ввести промислове вишивальне обладнання у експлуатацію може тільки кваліфікований спеціаліст. Він має знати параметри встановлення і регулювання механізмів вишивальної машини, має мати досвід пусконалагоджувальних робіт. Машину необхідно правильно заправити нитками, під’єднати кріплення п’ялець або раму, відрегулювати натяги ниток. Промислові вишивальні машини американської компанії Ricoma прискіпливо тестуються на заводі, тому налагодження при запуску займає небагато часу.

Навчання користувача вишивальної машини

Коли промислова вишивальна машина установлена і налаштована, настає дуже відповідальний момент. Це навчання роботи на машині. Спеціаліст повинен показати всі функції вишивальної машини, провести навчання по меню панелі керування, продемонструвати заправку верхньої і нижньої нитки, навчити, як проводити поточне обслуговування. Якщо якійсь з цих пунктів не дотримано, чи показано неякісно або неправильно, це може призвести до некоректної роботи машини чи навіть поломки. Часто вишивальники, які придбали обладнання не у офіційного представника відомої марки, стикаються з тим, що роками працюють не знаючи всіх функцій і можливостей обладнання, тому що їм не було кому надати таку інформацію. Така ситуація призводить до значного зниження продуктивності машини і відповідно втрати доходу.

Сервіс після продажу

Промислові вишивальні машини – це складне обладнання. В процесі роботи через певний час експлуатації звичайно можуть виникати поломки чи необхідність у налагодженні машини. Чим якісніше обладнання, тим рідше користувач стикається з цим. Але при купівлі промислової вишивальної машини треба бути впевненим, що у майбутньому  Ви зможете отримати сервіс, ремонт обладнання, та що не буде проблем з постачанням запасних частин. В залежності від інтенсивності роботи (багато вишивальників використовують машини цілодобово) має проводитися профілактика вишивальної машини. Спеціаліст проводить змащування певних вузлів спеціальною змазкою, перевіряє натяг привідних ременів та за необхідністю регулює його, чистить машину.

Отже, сервіс є надважливим фактором при використанні вишивальної машини. Від нього залежить наскільки Ви будете впевнено користуватися вишивальним обладнанням і як довго і якісно воно буде служити.

Компанія Ricoma-Україна вважає сервіс одним з головних пріоритетів у роботі. Всі 120 представництв компанії по всьому світі мають кваліфікованих спеціалістів, які можуть забезпечити високоякісне обслуговування промислових вишивальних машин.


Олександр Якимович

Автор статтіОлександр Якимович, керівник офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід в організації вишивального бізнесу та обслуговуванні вишивальних машин. Ведучий авторських семінарів і майстер-класів по вишивальному бізнесу. Автор статей з відповідної тематики.


Схожі статті: