Розширення можливостей Вашої вишивальної машини RICOMA

вишивка на взутті

Говорячи про додаткові можливості промислових вишивальних машин RICOMA у даному дописі будемо мати на увазі додаткове обладнання або аксесуари. Плануючи Вашу майбутню роботу і обираючи додаткові аксесуари у першу чергу слід звернути увагу на те, що усі аксесуари RiCOMA поділяються на дві дуже важливі групи.

Перша, аксесуари які можна придбати і встановити на машину окремо, одразу або в будь який час після купівлі машини.

Друга, це обладнання яке не можливо встановити на раніше придбану вишивальну машину. Таке обладнання встановлюється виключно виробником на заводі. Пов’язано це із тим, що деякі прилади потребують встановлення в середину машини додаткових компонентів, таких як електронні плати, кабелі, трубопроводи для підведення стисненого повітря тощо.

Додаткові аксесуари

Перше, про що запитують переважна більшість клієнтів це максимальне поле вишивки вишивальної машини. До одноголових промислових вишивальних машин RiCOMA виробляє комплекти для збільшення поля вишивки RiCOMA EW-4820 і EW-4814, які клієнти можуть встановлювати в тому числі самостійно, збільшивши таким чином поле вишивки максимально до 120*50 см.

Також до першої групи можна віднести такі аксесуари для одноголових і багатоголових вишивальних машин – комплект для вишивки на бейсболках RICOMA CAP ATTACHMENTS, пристосування для вишивки на стрічках і ременях RICOMA BELT HOOP, пристрій для прорізування тканини RICOMA BORING DEVICE, комплект тримачів і рамок для вишивки у важкодоступних місцях RiCOMA 8 in 1 HOOP SET, пристосування для вишивки на взутті та у важкодоступних місцях ROBOT FRAME.

Додаткове обладнання

Збільшення поля вишивки на багатоголових машинах можна віднести до другої групи додаткового обладнання. Багатоголові промислові вишивальні машини RICOMA з відмінним від стандартного полем вишивки виготовляються заводом на замовлення. Також на заводі встановлюються додаткові вишивальні голови для виконання вишивки так званою тамбурною строчкою або CHENILLE. З допомогою останніх виконуються роботи ланцюжковим (тамбурним) стібком і махровою строчкою. При чому висота махри легко регулюється у меню машини. До другої групи аксесуарів RICOMA відносяться також добре відомі пристрій для пришивання шнура RICOMA CORDING DEVICE і пристрій для пришивання блискіток – паєток SEQUIN DEVICE. Окремо у цій групі хочеться відмітити відносно новий комплект обладнання для вирізання на тканини RICOMA LASER CUTTING DEVICE. Дане лазерне обладнання ідеально підходить для виготовлення аплікацій у тому числі багатошарових, що є можливим завдяки регулюванню глибини роботи лазера. Це означає, що ви можете різати матеріали на чітко задану глибину. Як приклад, прорізаючи лише один з двох матеріалів, другий при цьому залишається не ушкодженим. Також можливе використання лазера для виготовлення шевронів та роботі у техніці рішельє.

Про усі вище згадані машини та аксесуари детальну інформацію можна знайти на сайті представництва ricoma.ua Навчання роботі на вишивальних машинах RiCOMA і їх обслуговування безкоштовне. При покупці будь- якої промислової вишивальної машини в офіційному представництві RiCOMA клієнт отримує безкоштовну доставку обладнання по Україні. Передбачається також установка та запуск обладнання, безкоштовне навчання персоналу роботі на машині і її технічному обслуговуванню. Все це також стосується і додаткового обладнання та аксесуарів та усіх додаткових приладів.


Василь Алєксєєв

Автор статтіВасиль Алєксєєв, провідний менеджер офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід продажів та обслуговування вишивальних машин. Автор статей у фахових журналах та періодичних виданнях.


Схожі статті: