Гарантія на вишивальну машину. Як не залишитися з проблемою сам на сам

вишивальна машина Рікома

Промислова Вишивальна Машина – це складний пристрій з багатьма вузлами, що працюють на високій швидкості, електронними блоками та двигунами. Весь механізм вишивальної машини має працювати злагоджено і чітко. Виготовлення якісного обладнання для вишивки – складний і високотехнологічний процес. І навіть провідні виробники обладнання не застраховані від помилок, які можуть виникнути під час процесу виробництва. Це стосується будь-якого виду техніки, і не тільки вишивальної. Щоб убезпечити замовника від проблем пов’язаних з можливими недоглядами, допущеними на виробництві, на будь-який товар надається гарантія. Надаючи гарантію виробник зобов’язується усувати недоліки товару безкоштовно протягом гарантійного терміну.

Особливості гарантії на промислове обладнання

Переважно всі відомі виробники промислового обладнання надають 12 місяців гарантії на свої вироби. Вважається, що цього терміну достатньо, щоб виявити недоліки, які могли з’явитися внаслідок якоїсь непередбачуваної помилки на виробництві. Особливо це стосується промислового вишивального обладнання. За рік часу при промисловому використанні вишивальної машини, якщо є якісь недоліки, вони обов’язково виявляться.

Деякі продавці, особливо продавці обладнання низького рівня, намагаються надавати 2, 3, 5 років гарантії. Але це не більш ніж маркетинговий хід. Більше того, якщо на промислове обладнання надається занадто довга гарантія, це змушує задуматися про якість машин і якість їх гарантійного обслуговування. Це говорить про невпевненість у ресурсі обладнання, або про впевненість в тому, що гарантійний сервіс надаватися не буде. Крім того зрозуміло, що кінцева ціна промислової вишивальної машини завжди буде включати такі додаткові гарантійні витрати. Ніякий продавець не буде нести додаткові витрати просто так.

Також зазвичай у гарантійних зобов’язаннях у такому випадку продавець буде максимально убезпечувати себе від цих додаткових витрат. Тобто гарантія може бути хоч 10 років, але у гарантійному документі буде прописано, що гарантія не розповсюджується на 99,9% випадків поломки. Також необхідно переконатися, що у продавця обладнання є можливість цю гарантію забезпечити. Які можуть бути 5 років гарантії, якщо відсутнє сервісне обслуговування та склад запчастин? Яким чином ця гарантія може бути реалізована?

Насправді якісну і правдиву гарантію надають тільки відомі виробники, що мають офіційні представництва в Україні. Тільки офіційні представництва мають можливості тримати склад запчастин і забезпечувати якісний сервіс вишивальних машин.

Компанія Ricoma надає 12 місяців гарантії на своє обладнання. І це рік повної гарантії. Тобто гарантії, яка покриває всі можливі поломки, що виникли не з вини користувача. Від підшипників до електронних плат. Офіційне представництво Ricoma в Україні має авторизований сервісний центр, де працюють кваліфіковані фахівці, та склад запчастин до всіх моделей вишивальних машин Ricoma.


Олександр Якимович

Автор статтіОлександр Якимович, керівник офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід в організації вишивального бізнесу та обслуговуванні вишивальних машин. Ведучий авторських семінарів і майстер-класів по вишивальному бізнесу. Автор статей з відповідної тематики.


Схожі статті: