5 причин, чому слід розпочати вишивальний бізнес

вишивальний бізнес, вишивка як бізнес

Причина №1:
Недорогі матеріали

Люди, які хочуть розпочати вишивальний бізнес, часто стримуються через витрати. Однак реальна вартість для започаткування вишивального бізнесу набагато нижча, ніж ви думаєте, оскільки великих витрат немає. Починаючи з інших галузей, вам, можливо, доведеться орендувати офісні приміщення або придбати багато предметів, щоб прискорити свій бізнес.
Однак, вишиваючи, витратні матеріали коштують дуже дешево, що забезпечує вам низькі витрати.

Причина №2:
Величезний попит

Якщо ви озирнетеся, вишивка є скрізь: у місцевих ресторанах, готелях, магазинах і тд. За останні кілька років попит експоненціально зростає, особливо із зростанням маркетингу та брендингу соціальних медіа.

Причина №3:
Безліч корисних ресурсів

З розвитком технологій та соціальних медіа, любителі вишивання мають у своєму розпорядженні запас ресурсів, таких як корисні публікації в блогах, подкасти та відеоуроки Youtube. Ремесло також розміщує безліч сайтів, таких як «Etsy», які дозволяють створити магазин для продажу товарів ручної роботи.
Ви також можете приєднатися до більш конкретних сайтів, таких як «Garmeo». Цей безкоштовний сайт маршрутизує замовлення одягу для вишивальників.

Причина №4:
Доступне обладнання

Вартість одноголової або багатоголової машинок протягом багатьох років надзвичайно скоротилися. Понад 20 років тому вартість вишивальних машин легко входила до шестизначної категорії. Сьогодні ці витрати зменшилися в міру розвитку технологій, що зробило доступнішим власність вишивальної машини.

Причина №5:
Неперевершена галузева підтримка

Компанія «Ricoma»-Україна пропонує широке навчання та незамінну підтримку після придбання промислової вишивальної машини.

Якщо ви зацікавились, тоді пропонуємо Вам розглянути наші нові бізнес-пропозиції: «Бізнес ідеї від компанії «Ricoma Україна»»


Олександр Якимович

Автор статтіОлександр Якимович, керівник офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід в організації вишивального бізнесу та обслуговуванні вишивальних машин. Ведучий авторських семінарів і майстер-класів по вишивальному бізнесу. Автор статей з відповідної тематики.


Схожі статті: