Вишивка на шкірі. Як працює вишивальна машина зі шкірою.

Оздоблення вишивкою виробів зі шкіри надає речам індивідуальності та цікавого вигляду. Вишивкою прикрашають шкіряний одяг і сумки, м’які шкіряні меблі і палітурки. Можна вишивати як на натуральній шкірі так і на шкірзаміннику. Звичайно при цьому необхідно враховувати специфіку шкіри. Розробка вишивальних файлів має відбуватися з врахуванням властивостей такого матеріалу.

Наприклад, необхідно зменшувати щільність стібків у вишивці, тому що при дуже щільному застилі отвори проколів голки знаходяться близько між собою і в цих місцях матеріал може порватися. Крім того важливо правильно підібрати стабілізатор (флізелін). Він має забезпечувати стабільність шкіри при вишивці. Для вишивки на шкірі і шкірзаміннику використовують переважно поліестерові нитки. Вони більш міцні і краще «співпрацюють» з таким матеріалом. Крім того має значення зап’ялювання шкіри для вишивки. Зазвичай шкіра з флізеліном є досить товстою і звичайні п’яльця можна пошкодити, якщо фіксувати матеріал в них. Краще використовувати бордюрну раму. В такому випадку в раму можна кріпити сам флізелін, а на нього просто зверху класти шкіру, для фіксації можна використати спеціальний клей для тканини, або просто двосторонній скотч. Також при закріпленні шкіри в п’яльцях часто на місці кріплення на шкірі залишаються сліди, а при використанні бордюрної рами, як описано вище, такої проблеми не буде. Обов’язково виконувати вишивку важких тканин на столі, тому що під вагою матеріалу п’яльця або рама можуть провисати над рукавом вишивальної машини і це буде впливати на якість вишивки.

Вишивка на шкірі

Яка ж вишивальна машина краще працює зі шкірою чи шкірзамінником? При вишивці на такому матеріалі важливо, щоб конструкція машини була міцна і надійна, важливо правильно розробити дизайн вишивки на шкірі. Всі моделі вишивальних машин Ricoma пристосовані для вишивки на важких матеріалах. Фахівці офіційного представництва компанії в Україні завжди готові допомогти розробити технологію вишивки на шкірі, надати консультації і поради стосовно будь-яких питань. Спеціалісти допоможуть розібратися чому вишивальна машина рве нитку чи де придбати вишивальну машину для роботи зі шкірою.