Вишиваємо великі малюнки на одноголових вишивальних машинах RICOMA

большие рисунке на Вышивальной Машинке Рикома

У п’ятницю, 4 квітня 2014 року, в офісі представництва RICOMA Україна в м. Львів успішно пройшов семінар «Вишиваємо великі малюнки на одноголових вишивальних машинах RICOMA». Семінар був запланований і організований на прохання наших партнерів і потенційних клієнтів.

Перша частина семінару була повністю присвячена комплекту обладнання для вишивки 120х35 см. Комплект називається RICOMA EW4814 і включає в себе збільшену бордюрную раму, пантограф (рушійний блок), і збільшений стіл. Детальний опис можна подивитися в розділі аксесуари. Учасники семінару навчилися монтувати комплект на машину, підключати його, зап’ялювать тканину в бордюрну раму 120 на 35 см, розміщувати і стикувати деталі вишивки.

Після перерви досвідчений розробник вишивальних програм, співробітник RICOMA Україна, Василь Цятка, поділився з учасниками семінару секретами розробки вишивки великих розмірів. Важливі нюанси і прийоми розробки великих дизайнів ми розглянули в програмах Pattern Maker (патерн мейкер, вишивка хрестиком), Wilcom (Вилком), і Brother PE-DESIGN (Бразер ПЕ-Дизайн).

Семінар пройшов в дуже затишній і дружній обстановці і команда RICOMA Україна дякує всім учасникам за позитивні відгуки та рекомендації.


Василь Алєксєєв

Автор статтіВасиль Алєксєєв, провідний менеджер офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід продажів та обслуговування вишивальних машин. Автор статей у фахових журналах та періодичних виданнях.


Схожі статті: