Одноголові промислові вишивальні машини RICOMA

одноголовочные вышивальные машины Рикома

З лютого 2014 року стали доступні для замовлення Одноголові промислові вишивальні машини RICOMA з контрольною панеллю у вигляді сенсорного екрану діагоналлю 10,4 “(264 мм). Нові характеристики блоку управління вельми вражають:

Сенсорний екран – 10,4 “(264 мм), з найпростішим інтуїтивно зрозумілим меню.

Пам’ять – вбудований комп’ютер має жорсткий диск ємністю 8 ГБ, що дозволяє користувачам зберігати практично необмежену кількість дизайнів (вишивальних файлів), необмежену кількість стібків.

Вбудоване програмне забезпечення дозволяє легко проводити центрування дизайну в п’яльцях. Може розгортати дизайни, робити дзеркальне відображення, змінювати розміри вишивки, легко організовувати роботу з аплікаціями. Система зміни кольору зручна тим, що екран даного блоку управління показує кольоруи більш реалістично. Можливе підключення машини до мережі через Ethernet, завантаження дизайнів з USB флеш-диска.

Можливість підключення до мережі Інтернет дозволяє використовувати Team Viewer онлайн службою підтримки для віддаленого доступу до Вашої вишивальної машини.


Олександр Якимович

Автор статтіОлександр Якимович, керівник офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід в організації вишивального бізнесу та обслуговуванні вишивальних машин. Ведучий авторських семінарів і майстер-класів по вишивальному бізнесу. Автор статей з відповідної тематики.


Схожі статті: