Ідеї домашнього бізнесу для мами – 5 пропозицій

Жінки в бізнесі – як поєднати роботу з дому з материнством? Завдяки власній активності ви можете працювати менше (наприклад, 4-5 годин в день). Зараз з’явилося багато нових галузей, які дозволяють вам вести бізнес віддалено з дому, що також дозволяє вам краще організовувати домашні справи й дбати про свою сім’ю. 

Якщо мама вміє грамотно розпоряджатися своїм часом, поєднати роботу по дому з материнством нескладно. Однак дуже важливо, щоб на початкових етапах ведення бізнесу він отримував підтримку партнера. Також важливо не боятися делегувати менш важливі завдання іншим людям, коли ви працюєте. 

Нижче ми представляємо кілька варіантів, які особливо сподобаються мамам. Ми згадуємо жіночі галузі, і робота, виконувана таким чином, досить гнучка, щоб її можна було виконувати з дому і поєднувати з материнськими обов’язками.

 1 Ідея домашнього бізнесу для мами – робота в інтернет-маркетингу

 

Робота в інтернет-маркетингу – цікава ідея для вашого власного бізнесу. Працювати копірайтером, фахівцем з соціальних мереж, фахівцем з SEO або менеджером по контент-маркетингу можна як в офісі, так і повністю віддалено з дому. Багато людей (в тому числі жінки) працюють в цій галузі фрілансерами, виконуючи замовлення для різних компаній. Якщо у вас є уявлення про інтернет-маркетинг, ви знайомі з соціальними мережами, ви креативні й не боїтеся проблем, варто подумати про цю індустрію! Пам’ятайте, однак, що для цього потрібно регулярне навчання і знання нових технологій!

2 Ідея домашнього бізнесу для мами – прикраси / прикраси своїми руками

Гарна ідея для мами – це всілякі вироби. Прикраси, прикраси для дому, а також дитячі іграшки своїми руками можна виготовляти вдома. Для створення цікавих аксесуарів зовсім не потрібні дорогі матеріали, досить трохи вільного часу і талант до такого рукоділля. Те ж стосується й одягу ручної роботи. Такі вироби високо цінуються сучасними молодими мамами та охоче купуються ними! Одним з елементів ексклюзивного одягу, може бути оздоблення виробу вишивкою. Можна вишивати вручну, а можна скористатись вишивальними машинами.

 3 Ідея домашнього бізнесу для мами – віртуальний помічник

Віртуальний помічник – професія, яка підкорила 21 століття. Все більше і більше компаній відходять від стандартного набору співробітників в офісі і наймають віддалених співробітників.

Віртуальний помічник – хороша ідея для домашнього бізнесу для мами, адже професійні обов’язки можна виконувати звідки завгодно.

Яка робота у такого помічника? Віртуальний помічник – це онлайн-співробітник, що володіє різними навичками. Така особа може нести відповідальність за:

 • відповідати на телефонні дзвінки та вести первинні розмови з клієнтами,
 • організація ділових поїздок і заходів,
 • прості переклади,
 • ведення електронного листування,
 • ведення профілю компанії в соціальних мережах,
 • підготовка презентації,
 • інтернет-магазини для потреб компанії,
 • підготовка і супровід документації компанії,
 • пошук інформації та порівняння пропозицій,
 • управління корпоративним блогом,
 • аутсорсинг роботи іншим співробітникам компанії.

Заробітна плата віртуальних помічників може бути дуже високою в залежності від поставлених перед ними завдань. Якщо ви шукаєте ідею для власного бізнесу і маєте досвід роботи в адміністрації або секретарем, цю професію варто розглянути!

4 Ідея домашнього бізнесу для мами – онлайн-навчання

Онлайн-навчання – цікава ідея для домашнього бізнесу для мами. Ваша власна навчальна компанія дозволяє вам заробляти гроші … ділячись знаннями та навичками. Все більше і більше людей замість відвідування різних курсів та освітніх заходів воліють онлайн-навчання. Це твоя мета!

Якщо вам подобається ділитися досвідом і у вас немає проблем зі створенням презентацій, електронних книг і різних записів в блогах, і, крім того, у вас є досвід консультування, консультування або проведення семінарів, це означає, що це бізнес-ідея для вас!

Які онлайн-тренінги популярні  чи зможете ви в них досягти успіху? Дуже популярні такі:

 • навчання, пов’язане з організацією заходів і роботою у творчих індустріях,
 • журналістське навчання,
 • навчання веб-розробки,
 • курси програмування,
 • маркетингові курси,
 • семінари і тренінги по soft skills,
 • майстерні графічного дизайну.

Найкраще вибрати ту галузь, в якій ви відчуваєте себе найбільш сильною і володієте перевіреною репутацією. Тоді вам буде простіше всього виділитися на ринку!

5 Ідея домашнього бізнесу для мами – інтернет-магазин

Доброю ідеєю для домашнього бізнесу для мами також є інтернет-магазин. Чому? Тому що тепер створити, запустити та розробити інтернет-магазин надзвичайно просто. Якщо ви думаєте про власний домашній бізнес для жінок, ви можете придбати готовий інтернет-магазин під ключ, включаючи послугу прямого постачання. Це логістична модель, при якій відвантаженням товарів займається постачальник, а не продавець.

Таким чином, при запуску інтернет-магазину необов’язково перетворювати всю квартиру в склад.

Все, що вам потрібно зробити, це подбати про маркетинг і продажі, а інші завдання передати іншим постачальникам послуг. Що можна продавати в Інтернеті? Найбільшою популярністю користуються різні види одягу, аксесуари та аксесуари для одягу.

Якщо ви знайдете хорошу нішу і подбаєте про відповідну рекламу і позиціювання свого інтернет-магазину, ви неодмінно швидко розвинете власний бізнес, працюючи з дому!