Замовляйте сервісне обслуговування Вашої вишивальної машини RICOMA онлайн!

сервісне обслуговування вишивального обладнання

Онлайн сервіс вишивальних машин!

Компанія «RICOMA Україна», постійно вдосконалюючись та дбаючи про підвищення зручності у роботі для усіх клієнтів, запровадила можливість замовити сервісне обслуговування вишивальних машин онлайн на офіційному сайті www.ricoma.ua.

Переведення послуги в онлайн-формат зумовлене бажанням нашої компанії якомога оперативніше та якомога повніше задовольняти запити усіх без винятку клієнтів. Розширення клієнтської бази зумовлює і ріст популярності послуги сервісного обслуговування. Проте, ми не хочемо допускати жодних затримок чи утворення черг.

Ми хочемо, щоб Ви були впевнені: фахівці «RICOMA Україна» завжди на зв’язку, і Вам є до кого звернутися за кваліфікованою допомогою у разі виникнення технічних складнощів, неполадок, потреби у запчастинах тощо.

Щоб замовити послугу, необхідно зайти на сайт www.ricoma.ua та натиснути кнопку «Замовити сервіс», розміщену на його головній сторінці. Клієнту буде запропоновано заповнити спеціальну гугл-форму, створену для усіх типів наших клієнтів. Також можна зайти у розділ «Сервісне обслуговування» та перейти на заповнення цієї гугл-форми. Зверніть увагу, можливість отримання сервісу поширюється як на промислові, так і на побутові вишивальні машини.

У запропонованій анкеті клієнтам необхідно подати інформацію про модель та серійний номер їхньої вишивальної машини, наявність або відсутність гарантії, стислий опис проблеми, яка виникла, та контактну інформацію для зворотнього зв’язку. Інформація, відправлена через цю анкету, автоматично стає заявкою на сервісне обслуговування для нашого технічного персоналу. Заповнюючи її, будьте впевнені: наші механіки обов’язково перетелефонують до Вас для узгодження часу і інших деталей візиту.

Ми проводимо усі види гарантійного та післягарантійного обслуговування вишивальних машин RICOMA будь-якої складності. Обслуговування здійснюється по всій Україні, швидко і якісно.

Представництво RICOMA в Україні створене на базі підприємства з 15-тирічним досвідом роботи у сфері обслуговування і продажів вишивального устаткування та обладнання для легкої промисловості. Наші механіки пройшли спеціальне навчання і мають унікальний досвід роботи з вишивальною технікою найвищого рівня якості. Сервісний центр «RICOMA Україна» забезпечений запасними частинами та витратними матеріалами.

Сервісне онлайн-обслуговування у стислі терміни!

За додатковими запитаннями телефонуйте на «гарячу лінію» за номером (067) 396 82 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити