Компанія «RІCOMA Україна» представить нові рішення для розвитку бізнесу на виставці KYIV FASHION-2020

Рикома-Украина на выставке вышивальных машин

Зустрічайте RiCOMA Україна на стенді № 1С166

Компанія «RICOMA Україна» традиційно бере участь у найважливішій b2b (бізнес для бізнесу) події модної індустрії України Kyiv Fashion, яка цього року відбудеться 8-10 вересня.

Kyiv Fashion є місцем зустрічі професіоналів світу моди, дуже точно відображає актуальні тенденції та напрямки розвитку галузі. Kyiv Fashion об’єднує цілий спектр спеціалізованих виставок моди, текстильної промисловості та обладнання. Створюючи максимально вигідні умови для охоплення відразу декількох сегментів ринку. Численні подіумні та бізнес-заходи, що супроводжують виставку Kyiv Fashion, створюють атмосферу для плідного спілкування виробників, байєрів і дистриб’юторів.

«RICOMA Україна» – офіційний постачальник висоякісного професійного вишивального обладнання американської ТМ RICOMA, із 15-річним досвідом успішної роботи на українському ринку. Ми виступаємо партнерами з розвитку бізнесів у сфері легкої промисловості, дизайну та моди, супроводжуючи їх зі стадії започаткування.

Участь в експозиції спеціалізованої виставки обладнання та технологій Kyiv Fashion Equipment є для нас не лише важливою бізнес-подією, але й почесною місією. Запрошуємо завітати на наш стенд № 1С166. Ви зможете детельно ознайомитися з актуальним модельним рядом вишивального обладнання та дізнатися про нові бізнес-ідеї 2020 від «Ricoma».

До слова, команда організаторів заходу провела опитування серед компаній,  щоб виявити, як на українську фешн-індустрію вплинула коронавірусна криза. 45% опитаних задекларували намір прийняти участь у виставках. Зокрема, 5% назвали виставки практично єдиним інструментом розвитку бізнесу на сьогодні. Ще 29% заявили, що відчувають втому від онлайн-форматів, які не відповідають на всі запити бізнесу та не виконують всі його задачі, натомість, для бізнесу надзвичайно важливе живе спілкування та можливість познайомитися вживу; ще 11% наголосили, що збираються звернути посилену увагу на дотримання всіх карантинних обмежень під час роботи на виставці.

95% опитаних висловили впевненість, що на виставкових заходах Kyiv Fashion буде забезпечено дотримання санітарних обмежень та, відповідно, безпеку учасників та відвідувачів, не жертвуючи при цьому ефективністю та результативністю заходу.

Адреса місця проведення:

Міжнародний виставковий центр Україна на Броварському проспекті, 15 у Києві (метро Лівобережна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити