Як “Закласти” вишивку в вишивальну машину?

как закладывать вышивку в Вышивальную машину Рикома

“Як вишиває вишивальна машина?” “Як закласти вишивку в вишивальну машину?”

Займаючись продажем вишивальних машин більше десяти років, я безліч разів стикався з подібними питаннями. Я називаю цей процес “Створення вишивальних файлів”. Давайте розглянемо ситуацію на двох простих прикладах, але для початку кілька загальних тез:

– Не має значення, яка саме і якого виробника вишивальна машина буде у Вашому розпорядженні (промислова або побутова, багатоголкові або одноголкова, одноголова або багатоголова і т.д).

– Не має значення, який малюнок Ви хочете вишивати (вишивка хрестиком, гладдю,  і т.д.).

Вишивальні машини НЕ вишивають дизайни на основі графічних файлів (* .jpg, *. Png, *. Bmp, *. Cdr і т.д.). Це означає, що НЕ МОЖНА взяти фотографію в електронному вигляді, або інший графічний файл, і просто записавши його в вишивальну машину почати вишивку.

– Даний пункт випливає з попереднього, якщо не можна вишивати з графічного файлу, значить Вам потрібне спеціальне програмне забезпечення. Наприклад, такі програми для створення вишивальних файлів як Wilcom, PE Designer або Pattern Maker (якщо ми хочемо вишивати хрестиком).

Приклад перший:

Ми маємо паперову схему вишивки хрестиком, і хочемо вишивати малюнок по даній схемі на вишивальній машині. Що робити?

Скануємо схему вишивки.
У програмному забезпеченні “Pattern Maker” відкриваємо відскановане зображення як підкладку.
Обводимо (трассіруєм) малюнок за допомогою інструментів програми “Pattern Maker”, задаємо параметри вишивки (розмір хрестиків вишивки, кількість прошивок, кольору і багато іншого)
Зберігаємо виконану роботу як вишивальних файл, з розширенням яке “читає” Ваша Вишивальна машина. Наприклад для вишивальних машин RiCOMA це формат * .dst.
Відкриваємо створений вишивальний файл за допомогою програмного забезпечення Wilcom і додаємо необхідні елементи, наприклад обведення зигзагом.
Знову зберігаємо кінцеву версію вишивального файлу в форматі який “читає” ваша машина.
Успіх! Переносимо отриманий файл у вишивальну машину і починаємо вишивку.

Приклад другий:

Ми маємо вишитий малюнок, наприклад логотип.

Фотографуємо наш логотип.
У програмному забезпеченні “Wilcom” відкриваємо фотографію логотипа як підкладку.
Обводимо (трассіруєм) малюнок за допомогою інструментів програми “Wilcom”, задаємо параметри вишивки (розмір вишивки, кількість прошивок, напрямок стібків, щільність стібків, кольору і багато іншого)
Зберігаємо виконану роботу як вишивальних файл, з розширенням яке “читає” Ваша Вишивальна машина. Наприклад для вишивальних машин RiCOMA це формат * .dst.
Успіх! Переносимо отриманий файл в вишивальну машину і починаємо вишивку.

Порада: Якщо ви тільки знайомитеся з машинною вишивкою, робіть пробну вишивку на шматку матеріалу. Як правило, Вам доведеться кілька разів редагувати ваш вишивальний файл для досягнення бажаної якості.

Співробітники RiCOMA Україна проводять навчання для початківців роботу з вишивальної машиною і програмним забезпеченням для створення вишивальних файлів.


Василь Алєксєєв

Автор статтіВасиль Алєксєєв, провідний менеджер офіційного представництва RiCOMA International Corporation в Україні. Має 15-річний досвід продажів та обслуговування вишивальних машин. Автор статей у фахових журналах та періодичних виданнях.


Схожі статті: