Багатоголові вишивальні
машини

Багатоголові вишивальні машини

Багатоголова промислова вишивальна машина RiCOMA відмінний вибір для розвитку і розширення Вашого бізнесу. Варіанти вишивальних машин з різною кількістю вишивальних голів дозволяють зробити вибір, який ідеально підійде для Вашого бізнесу. У розділі, Ви знайдете інформацію про 4,6,8,10,12-тиголові промислові вишивальні машини RiCOMA, їх описи та робочі характеристики, комплектацію та варіанти панелей керування.

Одноголові вишивальні
машини

Одноголові вишивальні машини

Між різними моделями одноголових промислових вишивальних машин RICOMA є кілька принципових відмінностей. Кількість голок, визначає кількість одночасно заправлених кольорів нитки, наприклад 15-ть або 12-ть. Кількість голок визначає маркування машини, RCM1501 15-ти голкова одноголова вишивальна машина, RCM1201 12-ти голкова одноголова вишивальна машина. Також, при виборі вишивальної машини, слід звернути увагу на панель керування машиною. Існують варіанти вишивальних машин з сенсорними панелями керування 7 або 10 дюймів, і 5-ти дюймовим звичайним монітором. Якщо Вас цікавить одноголова промислова вишивальна машина, відвідайте цей розділ.

Аксесуари

Аксесуари

Для розширення можливостей промислових вишивальних машин RiCOMA існує цілий ряд додаткових пристосувань. У цьому розділі Ви знайдете відомості про пристосування, які дозволяють робити такі види робіт як пришивання блискіток sequin device, пришивання шнура cording device (вишивка шнуром), вишивка на кашкетах бейсболках cap frame, вишивка на готовому взутті robot frame, вишивка на стрічках та ременях belt hoop, і інші.