«RICOMA Україна» оголошує акцію на період традиційних зимових свят: від Романа до Йордана

Скористайся Різдвяними знижками для бізнесу!

Компанія «RICOMA Україна» підготувала акцію для усіх клієнтів, які бажають увійти у новий 2021 рік із новою вишивалкою Ricoma. Спеціальній акційні умови на придбання промислових вишивальних машин серії РТ зі збільшеним полем вишивки діють у період з 1 грудня до 19 січня включно.

За умовами акції, Ви можете придбати вишивальну машину серії РТ з вишивальним полем розміром 120 х 35 см за ціною вишивальних машин серії ТС-7S, оснащених стандартними вишивальними полями розміром 50 х 35 см.

Одноголові промислові машини Ricoma серії РТ призначені для багатогодинної вишивки, для великого об’єму роботи в ательє та на виробництві. Ці машини ідеально підходять для започаткування власного вишивального бізнесу та стартапів.

З вишивальною машиною Ricoma РТ з максимальним полем вишивки, Ви зможете вишивати як на тканинах різного типу, так і на готовому одязі та виробах.

Промислова вишивальна машина Ricoma серії РТ є оптимальною для вишивки на готовому одязі та бейсболках; на махрових рушниках і халатах; для виготовлення шевронів та аплікацій. Ви зможете вишивати на рюкзаках і сумках, чохлах і рукавичках. Як показує практика, це також найкращий вибір для тих, хто надає послуги з брендування корпоративного одягу вишивкою.

Наші клієнти, які займаються виготовленням вечірніх суконь, весільного вбрання, церковною та народною вишивкою, виробництвом ексклюзивної постільної білизни створили в Україні відомі популярні бренди, працюючи на вишивальних машинах Ricoma РТ.

Купуючи вишивальну машину Ricoma, Ви також отримаєте безкоштовну доставку обладнання, навчання роботи на ньому та обслуговування!

Гарантія на вишивальні машини Ricoma починає діяти одразу після придбання, і не несе додаткових витрат. Ми пропонуємо найкращі умови на українському ринку. У перший рік з моменту придбання безкоштовне гарантійне обслуговування поширюється на усі деталі механічної частини вишивальних машин. Упродовж трьох років – на електронні компоненти, а на всі двигуни – упродовж п’яти років.

Звертаємо Вашу увагу, що карантинні обмеження не поширюються на доставку покупок! Тож придбані акційні вишивальні машини будуть оперативно доставлені у будь-яку точку України, ми працюємо для наших клієнтів і у вихідні, встановлені на державні свята.

Стосовно інших акційних пропозицій звертайтеся за телефоном 067 396 82 06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити