Прагнемо, щоб в Україні вишивальні машини асоціювали саме з RICOMA

Шановні клієнти, партнери та колеги, хочемо поділитися із Вами цінною інформацією. В американському корпоративному журналі «Ricoma Insigths Quarter» опублікували інтерв’ю із керівником компанії «RICOMA Україна» Олександром Якимовичем про розвиток ринку вишивальних машин та вишивального бізнесу в цілому в Україні.

https://online.pubhtml5.com/llbu/jsyq/?fbclid=IwAR3Y5e9QZITAYVth8eF4mqiow1eoFpBXEa7_ooxVyZ43DEgpHSLAp-jFCFY#p=14

У спілкуванні з журналістами говорили про головні здобутки, переваги співпраці із RICOMA та наші амбітні плани.

«Усі ці роки нашою основною метою було зробити Ricoma торговою маркою вишивальних машин №1 в Україні за рівнем продажів. Ми хочемо, щоб слова «вишивальні машини» асоціювалися в Україні саме із Ricoma, і щоб, коли людина замислюється про вишивальну машину, на думку спадала у першу чергу Ricoma. У 2021 році ми зробимо все можливе, щоб збільшити продажі та продовжуватимемо докладати зусиль для досягнення цієї мети», – відповів керівник «RICOMA Україна».

Приємно, що ця інформація є актуальною для наших колег з інших країн, котрі розвивають регіональні компанії дистрибуції Ricoma. Сподіваємося, це надихне і Вас. Детальніше в нашому інтерв’ю.

У центрі уваги – дистриб’ютор: зустрічайте Олександра Якимовича, керівник компанії «RICOMA Україна»

Компанія була започаткована у 1999 році, і спочатку продавала побутові швейні машини. У 2005 році розширила свій бізнес до продажу вишивальних машин. У 2010 році були продані перші вишивальні машини Ricoma, і на сьогодні компанія досягла величезного успіху як український дистриб’ютор Ricoma.

Як Ви дізналися про Ricoma і що спонукало Вас стати дистриб’ютором машини Ricoma?

Одного разу мені потрапив у руки журнал, де я побачив рекламу машин Ricoma. Реклама була дуже цікавою, містила гарні фотографії машин. Незабаром після цього один з моїх колег, який працював у офісі Brother у Німеччині, розповів мені про хорошу фірму вишивальних машин. Коли він сказав, що її штаб-квартира знаходиться в США, я зрозумів, що він говорить про компанію Ricoma, рекламу якої я бачив.

Ми сконтактувалися із офісом Ricoma і дізналися, що вони беруть участь у виставці Texprocess у Кельні. Ми відвідали стенд Ricoma і були приємно здивовані високою якістю їхніх машин та сервісу. Після цього ми вирішили співпрацювати з Ricoma.

Які машини Ricoma Ви продаєте, і яка є бестселером в Україні?

Ми продаємо різні моделі вишивальних машин Ricoma від одноголових до 15-голових. Найкраще упродовж багатьох років продавалася одноголова вишивальна машина Ricoma 1501 TC-7S, але зараз модель Ricoma SWD-1501-8S стає нашим бестселером. Серед багатоголових машин торік найпопулярнішою була модель з плоскою платформою FHS-1206, але останнім часом найпопулярнішою стала вишивальна машина Ricoma CHT2-1206.

Що Вам найбільше подобається у вишивальних машинах Ricoma?

Нам подобаються інновації у системах керування для моделей CHT2 та ТС-8S для наших одноголових вишивальних машин. Панелі керування цих систем дуже зручні у користуванні і виглядають сучасно. Крім того ми дуже задоволені якістю і надійністю обладнання загалом. Перевагою також є те, що у Ricoma широкий асортимент аксесуарів, які постачаються з машинами: комплекти пристосувань для збільшення поля вишивки, для вишивання у важкодоступних місцях, та, звичайно, запасні частини.

Як Ви оцінюєте досвід співпраці із Ricoma на сьогодні?

У Ricoma дуже якісний сервіс для дистриб’юторів, ми почуваємося комфортно, спілкуючись із командою підтримки. Ми працювали із низкою різних компаній протягом багатьох років, і можемо впевнено сказати, що підтримка Ricoma є найкращою. Ми цінуємо чесність і готовність компанії Ricoma співпрацювати з нами. Нам також подобається, що якість вишивальних машин Ricoma є високою, і що виробник постійно вдосконалює свої технології.

Яких цілей прагне досягнути Ваша компанія у 2021 році?

Усі ці роки нашою основною метою було зробити Ricoma найбільш впізнаваною торговою маркою вишивальних машин в Україні, на рівні з Tajima та ZSK. Ми хочемо, щоб слова «вишивальні машини» асоціювалися в Україні із Ricoma, і щоб, коли людина задумується про вишивальну машину, їй на гадку спадала саме Ricoma. У 2021 році ми зробимо все можливе, щоб збільшити продажі та продовжуватимемо докладати усіх зусиль для досягнення цієї мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити