Новинка від RiCOMA: вишиваємо дизайни розмірів Super-Wide

широке поле вишивальної машини Рікома

Обираючи вишивальну машину, і намагаючись зорієнтуватися серед великої кількості виробників промислового вишивального обладнання і ще більшої кількості моделей, вишивальники задають нам низку питань, які здебільшого повторюються. Завжди найпершим з них, ну або другим вже точно, буде питання про максимальне поле вишивки. Питання це, зазвичай обумовлене бажанням вишивати великі дизайни без додаткового зміщення (перезап’ялювання) тканини в рамі, або вишити більшу кількість дрібних деталей що повторюються (наприклад, шевронів) за один прохід. Великими я називаю тут дизайни вишивки розмірами від 35 см.

Отже, на вашому виробництві з’явилася необхідність вишивати великі або навіть дуже великі дизайни, що запропонує вам офіційне представництво RiCOMA в Україні. Для того, аби вишивати великі дизайни швидко і якісно завжди краще користуватись бордюрною рамою. Бордюрна рама виготовлена з металевого профілю і відрізняється від п’ялець жорсткістю і кращої фіксацією матеріалу.

Серія SWD

Одноголового вишивальні машини RiCOMA з великим полем діляться на дві серії. Серія RCM, давно відома вишивальникам в Україні, комплектується бордюрними рамами з полем вишивки 50 * 35 см і 120 * 35. Серія SWD, новинка від RiCOMA представлена ​​виробником навесні 2017 року на виставці «Texprocess 2017» в м Франкфурт. Одноголові промислові вишивальні машини RiCOMA серії SWD (Super-Wide) мають два варіанти комплектації із різним максимальним полем вишивки. Стандартна комплектація, крім повного набору п’ялець для всіх видів робіт, матиме бордюрну раму з полем вишивки 80 * 50 см. У комплектацію з розширеним полем вишивки, крім повного набору п’ялець і бордюрної рами 80 * 50 см, увійдуть: збільшений пантограф (рушійний блок), збільшений розкладний стіл, і бордюрна рама з полем вишивки 120 * 50 см. Також варто звернути увагу на ще одну особливість цих машин, машини серії SWD обладнані новітнім сенсорним блоком управління з екраном в 8 ” і русифікованим меню.

На завершення скажу, при купівлі будь-промислової вишивальної машини в офіційному представництві RiCOMA клієнт отримує:

  • безкоштовну доставку обладнання по Україні,
  • безкоштовну установку і запуск обладнання,
  • безкоштовне навчання персоналу роботі на машині і її технічному обслуговуванню.

Також це стосується і додаткового обладнання, лазера, комплектів для вишивки блискітками і пришивання шнура, пристосуванню для вишивки на бейсболках і т.д. У головному офісі у Львові, постійно виставлені кілька моделей промислових і побутових вишивальних машин RiCOMA і ми завжди можемо відшити ваш дизайн для тесту.

Ми, як офіційне представництво RiCOMA International Corporation в Україні, постійно беремо участь в галузевих виставках, стежте за новинами на нашому офіційному сайті і сторінках у соціальних мережвх. Постійно поповнюється колекція фотографій і відеороликів на нашому сайті, на нашій сторінці у facebook, і на каналі «RICOMA Україна» в YouTube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити