Найвідоміші моделі вишивальних машин Ricoma за спеціальною ціною

Рікома-Україна на виставці вишивальних машин

Як зекономити при купівлі вишивальної машини?

Ricoma Україна сформувала спеціальну пропозицію на вишивальні машини, що експонувалися на виставках та були представлені у шоурумах наших офісів. Це – нові вишивальні машини, що працювали по декілька днів на виставках і відшили невелику кількість годин. Також спеціальна ціна поширюється на машини, що мають кілька років та працювали у шоурумах наших офісів тільки для демонстрації своїх можливостей.

В основному це – одноголові вишивальні машини серії EM 1010 та SWD 1201 та двоголові машини серії MT 1502 TC -7s. Варто зазначити, що серія EM 1010 – це професійна модель, яка ідеально підходить для домашньої вишивки та ательє. У серії SWD 1201 представлені промислові вишивальні машини із сенсорним блоком керування та найбільшим серед серійних машин полем вишивки. За допомогою цих машин можна виконувати вишивку на усіх видах готового одягу і деталях крою.

Серія MT 1502TC-7S – це промислова двоголова вишивальна машина із сенсорним блоком керування, яка оптимально підходить для багатогодинної вишивки на виробництві. Зауважимо, дана модель працює із усіма типами ниток. Вишивайте на готових шапочках, бейсболках, краватках, футболках, джинсах, сумках, чохлах і наплічниках, рукавах і штанках, рушниках і махрових халатах, шкарпетках та взутті. А ще це ідеальна машина для старту вишивального бізнесу.

Окрім цих трьох моделей, участь у виставках із нами брали й інші моделі вишивальних машин, тож спеціальна пропозиція поширюється і на них.
Придбавши машини, які приймали участь у виставках, ви отримуєте фактично нову машину зі значною знижкою. Всі машини пройшли налагоджувальні роботи, і мають повну комплектацію.

Варто наголосити, що всі машини із виставок та шоурумів отримають стандартну офіційну гарантію – таку, як мають нові. Детально ознайомитись із умовами гарантійного обслуговування можна на нашому сайті.

Окрім гарантійного обслуговування, придбавши виставкові машини ви отримаєте безкоштовну доставку. Також наші працівники проведуть навчання із роботи та налагодження машин.
Поспішайте, кількість вишивальних машин за спеціальною ціною обмежена.
За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 067 396 82 06

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити