Чудова новина: Ми збільшили термін гарантії

качество вышивальные машины Рикома

«RICOMA Україна» надає клієнтам до 5 років гарантії

Компанія «RICOMA Україна» – офіційне представництво американського виробника вишивальних машин ТМ RICOMA у нашій країні – долучається до глобальної системи гарантійного обслуговування Ricoma і надає найкращі умови гарантійного обслуговування на українському ринку.

Ми послідовно втілюємо нашу місію – розвиваємо галузь, постачаючи клієнтам вишивальне обладнання та аксесуари найвищої якості, та підтримуючи розвиток їхніх бізнесів сервісом та кваліфікованою допомогою.

Купуючи вишивальну машину Рікома в офіційному представництві та в офіційних дилерів, Ви також отримуєте впевненість у завтрашньому дні. Відтепер гарантійне обслуговування в Україні відбувається аналогічно як у Сполучених Штатах Америки для клієнтів материнської компанії.

Оцініть самі: лише лідери технологічних галузей, які володіють необхідними матеріально-технічними ресурсами та мають команду висококваліфікованих працівників, можуть гарантувати  свої послуги на такий тривалий термін! І це не просто слова!

Наша гарантія надається без додаткових витрат. Вона починає діяти одразу після придбання вашої вишивальної машини Ricoma.

Умови гарантійного обслуговування для клієнтів «RICOMA Україна»

  • 5 років: гарантія на всі двигуни
  • 3 роки: гарантія на електронні компоненти вишивальних машин
  • 1 рік: гарантія на деталі механічної частини вишивальних машин

З вичерпним переліком аспектів та випадків, на які не поширюється гарантійне обслуговування у компанії «RICOMA Україна» можна ознайомитися за цим посиланням (https://ricoma.ua/poslugy/garantiya/ ).

Для зручності усіх клієнтів ми запровадили можливість замовити сервісне обслуговування онлайн.

Щоб замовити послугу, необхідно зайти на головній сторінці сайту www.ricoma.ua натиснути кнопку «Замовити сервіс» або зайти у розділ «Сервісне обслуговування».  Заповнити просту анкету в Google-формі. Дані з цієї анкети автоматично перетворюються на заявку на гарантійне обслуговування для наших технічних працівників. Отримавши її, вони зобов’язані перетелефонувати Вам та узгодити деталі візиту. Детальніше ознайомитися, як подати заявку на сервісне обслуговування можна прочитати тут.

За додатковою інформацію телефонуйте на нашу «гарячу лінію» за номером (067) 396 82 06.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити