Акція лютого

вышивальные машины ricoma swd1201

У лютому Ricoma Україна зігріває подарунками!

Гідрометцентр попереджає, що у лютому прийдуть морози. Але Ricoma зігріє гарними новинами. З початку лютого та аж до кінця березня – акція! Кожному покупцю вишивальної машини Ricoma SWD1501-8S – подарунок. Ви можете  обрати пристрій  Ricoma Manual Robot Frame або комплект пристосувань Ricoma 8 in 1 device. Тепер купуючи вишивальну машину з найбільшим полем вишивки  Ви отримаєте можливість за допомогою фірмових пристроїв просто вишивати в важкодоступних місцях і на готових виробах. За допомогою Ricoma Manual Robot Frame стає простішою вишивка на взутті, сумках та інших складних виробах. Ricoma 8in1 device – це набір спеціальних рамок з кріпленням на вишивальну машину для вишивки на складних елементах виробів, таких як штанини та рукави, для оздоблення вишивкою у важкодоступних місцях одягу та головних уборів.

Крім того модель Ricoma SWD1501-8S входить до бізнес-пакета «Максимум». Крім самої машини для вишивки Ви отримаєте все необхідне для того, щоб розпочати вишивальний бізнес чи розвинути той, що вже існує.

Дана модель вишивальної машини характеризується найбільшим полем вишивки серед одноголових промислових вишивальних машин так званого «компакт-класу».  Стандартне поле вишивки цієї машини 800*500мм, а з додатковою опцією Ricoma EW4820 максимальна площа вишивки може бути цілих 1200*500мм! Досконала конструкція даної моделі та комплектуючі найвищої якості дозволяють отримати неперевершену вишивку на всьому цьому величезному полі від краю до краю.

Модель Ricoma SWD1501-8S має найновішу електронну систему з сенсорною панеллю керування з діагоналлю 8 дюймів і роздільною здатністю HD. Ця панель дозволяє завантажувати вишивальні файли у машину по Wi Fi. Має пам’ять на 20 млн стібків, дозволяє редагувати дизайн та має вбудовані шрифти для написів.

Купуючи вишивальну машину в офіційному представництві американської компанії Ricoma в Україні Ви отримаєте безкоштовну:

  • доставку,
  • монтаж,
  • налагодження обладнання,
  • навчання.

Доставка машин відбувається по всій Україні, машини завжди є в наявності та готові працювати для Вашого бізнесу і втілювати будь-які ідеї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вас також може зацікавити